comintour.net
stroidom-shop.ru
obystroy.com

ПІДГОТОВКА ІНОЗЕМЦІВ ТА ОСІБ БЕЗ ГРОМАДЯНСТВА У ПРИВАТНОМУ ВИЩОМУ НАВЧАЛЬНОМУ ЗАКЛДІ «УНІВЕРСИТЕТ СУЧАСНИХ ЗНАНЬ»

Вартість навчання 2019 -2020 - 25 000 грн.

Приватний вищий навчальний заклад «Університет сучасних знань» здійснює мовну підготовку іноземців та осіб без громадянства, які мають повну середню освіту. Слухачі мають змогу вивчати українську, англійську, російську мови, а також готуватися до вступу у вищі навчальні заклади України. За умови успішного виконання навчального плану, випускники одержують відповідне Свідоцтво державного зразка. Слухачам університет забезпечує візову підтримку, надає місця в комфортабельному гуртожитку.

 

Навчання здійснюється на контрактній основі на підставі міждержавних угод. Прибуття іноземних громадян на навчання відбувається за індивідуальними запрошеннями, які видаються Університетом.

Набір на навчання здійснюється протягом навчального року.

ФОРМА НАВЧАННЯ: Денна (очна)

Протягом навчання проводяться тестові зрізи знань з основних дисциплін, з метою визначення рівня поетапної підготовки слухача.

Після завершення I семестру, слухачі складають Заліки з української мови та з інших предметів.

Після завершення IІ семестру і проходження навчальної програми, слухачі складають випускні екзамени з української мови та профілюючих дисциплін.

Після складання випускних екзаменів, слухачам видається Свідоцтво зразка Міністерства освіти і науки України, яке дає право вступу до Приватного вищого навчального закладу «Університет сучасних знань».

ПЕРЕЛІК НЕОБХІДНИХ ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ ВСТУПУ:

1) заява, анкета у паперовій формі;
2) оригінал документу про середню освіту і виписка про отримані оцінки (бали), перекладений на українську мову легалізований у встановленому державними органами України порядку, якщо інше не передбачене міжнародними договорами України;
3) паспорт іноземця або документ, що посвідчує особу без громадянства перекладений українською мовою і засвідчений нотаріально;
5) страховий поліс з надання екстреної медичної допомоги;
6) 6 фотокарток розміром 30x40 мм, кольорові, матові.

Адреса підготовчого відділення для іноземних громадян:

Україна, 03150, м. Київ, вул. Велика Васильківська, 57/3, Каб.335, тел.: +38(044)287-52-90; +38(050)-352-57-12, e-mail:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

bycnffb icon 325x325

 minosviti

194756