comintour.net
stroidom-shop.ru
obystroy.com
  • Електронна бібліотека Університету сучасних знань

День пам'яті жертв голодоморів – щорічний національний пам'ятний день в Україні. Українці пережили три голодомори – 1921-1923, 1932-1933 і голод 1946-1947 років. Голодомор 32-33 років – одна з найтрагічніших подій в житті українського народу, що тривалий час замовчувався.

P81123-120349Студенти Університету сучасних знань та Київського коледжу УСЗ взяли участь у заході, присвяченому сумному 85-річчю Голодомору, який відбувся в Київському планетарії.20181123 124918

Захід відкрив Василь Іванович Кушерець, віце-президент ВГО Товариство «Знання» України, член-кореспондент НАПН України. У вшануванні пам'яті жертв голодоморів взяли участь представники Товариства «Знання» України, науковці, викладачі, студенти та гості.

Валерій Олександрович Франчук, народний художник України, лауреат Шевченківської премії презентував виставку картин «Розгойдані дзвони пам'яті», присвячену цій трагедії. Його творчість – це велика любов до рідного народу, відзначили учасники заходу.

Сьогодні відкрита і доступна історія нашого народу, тому так важливо, щоб поруч із людьми старшого віку була молодь.

Про Голодомор, який визнано геноцидом, забувати не можна. Всі присутні мали можливість послухати пісню про Голодомор на слова В.Ф.Василашка, ученого секретаря Товариства «Знання» України, письменника, заслуженого журналіста України. Також Василь Федорович розповідав справжні історії свідків масового голоду, які увійшли в його книжку про Голодомор.

Під час заходу оголосили хвилину мовчання і запалили «Свічку пам'яті». Пам'ять буде вічною. На зустріч зі студентами прийшли ті, хто мав про що згадати. Такі заходи нас змушують замислитись про головне, збагнути, що без минулого немає майбутнього.

 minosviti

 minosviti

 minosviti      Pravologo