comintour.net
stroidom-shop.ru
obystroy.com
  • Електронна бібліотека Університету сучасних знань

15 – 17 листопада 2018 року у м. Києві у приміщенні Національного центру ділового та культурного співробітництва «Український дім» проходила Міжнародна спеціалізована виставка «Освіта та кар'єра – День студента 2018» та «Освіта за кордоном».

20181115 111156

IMG 20181115 112859IMG 20181115 110015У виставці взяли участь вищі навчальні заклади із України та інших країн.

Василь Григорович Кремень, президент Товариства «Знання» України, президент НАПН України, академік НАН України, академік НАПН України, доктор філософських наук, професор, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, привітав учасників виставки із відкриттям та підкреслив значення знань у житті людини.

Василь Іванович Кушерець, голова правління Товариства «Знання» України, президент Університету сучасних знань, член-кореспондент НАПН України, доктор філософських наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, висловив найкращі побажання учням, студентам та викладачам.

У виставковому павільйоні взяли участь студенти та педагогічні працівники Університету сучасних знань та Київського коледжу УСЗ, які ознайомили відвідувачів виставки із наданням освітніх послуг. Під час виставки представлені книжки видавництва Товариства «Знання» України та книжки, які видали викладачі університету.
Цього року Університет сучасних знань отримав диплом «За активну профорієнтаційну роботу серед молоді».

Організатор виставки – Товариство «Знання» України. Захід відбувся за підтримки Міністерства освіти і науки України та Національної академії педагогічних наук.

 minosviti

 minosviti

 minosviti      Pravologo