comintour.net
stroidom-shop.ru
obystroy.com
  • Електронна бібліотека Університету сучасних знань

3 вересня 2018 року в Зоряній залі Київського планетарію Товариства «Знання» України відбулося розлоге дійство, присвячене Дню знань. До когорти першокурсників Університету сучасних знань і Київського коледжу УСЗ долучилося нове поповнення.

Ведучий заходу, голова Київської міської організації Товариства «Знання» України, професор Василь Неволов запросив усіх першокурсників на сцену, де кожному ректор Університету сучасних знань Юрій Ведєрніков вручив залікові книжки.

Президент Товариства «Знання» України академік НАН України, академік НАПН України Василь Кремень привітав викладацький склад, усіх студентів із новим навчальним роком. У виступі він наголошував на безперервності здобуття знань, умінні навчатися аби бути конкурентоздатними, передусім в умовах глобалізації, досконало володіти інформаційними технологіями, знати мови, бути патріотами України, розуміти, що Україна бореться з агресором в Донбасі і в Криму. Початок навчального року – це новий щабель у житті кожного. І треба робити все для того, щоб бути щасливим.

Студентів вітав голова правління Товариства «Знання» України, член-кореспондент Академії педагогічних наук, доктор філософських наук, професор Василь Кушерець. Він зазначив, що в Товаристві не забувають тих, хто очолював цю громадську організацію і багато робив для розвою просвітництва. Він вручив квіти і подарунок дочці колишнього керівника Товариства Федора Овчаренка, привітав родичів академіка Олександра Палладіна, згадав Володимира Шинкарука, який багато зробив для просвітництва, радив студентам долучатися до цієї важливої громадської роботи.

На святі заступник директора Київського коледжу Світлана Швидченко привітала англійською мовою сімох студентів з Алжиру, які навчатимуться в Університеті сучасних знань. Це буде першим досвідом підготовки в УСЗ студентів із зарубіжжя.

20180903 1214571 20180903 122509
20180903 123121 20180903 124527
20180903 125244 20180903 125721
20180903 133817 20180903 135024

20180903 134148

Додали драйву і підняли настрій студентам гості свята "PAVLIK and TWO KOOMS"

Присутні в залі із захопленням слухали виступ і читання творів Тараса Шевченка, Степана Руданського Героя України народного артиста України Анатолія Паламаренка, який повідав багато цікавого студентам і викладачам із своєї педагогічної практики у київських навчальних закладах.

Цитував Тараса Григоровича Шевченка і відомий науковець Захарій Варналій. Він говорив про насущні студентські справи, радив бути активними в студентському колі.

Щиро привітали студентів із новим навчальним роком голова студентського комітету УСЗ Дарина Атяшева, учений секретар Товариства «Знання» України», член Національної спілки письменників України, заслужений журналіст України Василь Василашко, який прочитав власні вірші на тему дня. Свої вірші прочитала поетеса, директор Київського коледжу Тетяна Петровська, Її щирі побажання молодим здобувачам знань зустрінуті бурхливими оплесками. Найкращих успіхів побажав студентам народний художник України Валерій Франчук, лауреат премії імені Тараса Шевченка, професор.

Усі виступи артистів присутні студенти, їхні батьки та гості зустрічали і проводжали вдячними оплескам. Так вітали соліста Віталія Чекірова, піаністку, лауреата Міжнародного конкурсу Оксану Болюх, гумористичну сценку у виконанні голови правління Товариства Василя Кушерця, Олексія Петровського і Василя Неволова на тему студентського життя.

 minosviti

 minosviti

 minosviti      Pravologo