comintour.net
stroidom-shop.ru
obystroy.com
  • Електронна бібліотека Університету сучасних знань

Товариством «Знання» України та ПВНЗ «Університет сучасних знань» 2 листопада 2018 року об 11 год. буде проведено Всеукраїнську науково-практичну учнівсько-студентську конференцію «Розвиток творчої особистості в сучасних умовах».

Мета конференції – привернути увагу до сучасних можливостей розвитку творчої особистості, сприяти формуванню умов для розвитку творчих та інтелектуальних здібностей учнівської та студентської молоді, пошук рішень та проблем розвитку творчої особистості.

Запрошуємо взяти участь у конференції учнів 9-11 класів, вихованців позашкільних навчальних закладів, студентів та педагогічних працівників, які працюють із цією категорією учнів та студентів.

     Програмою конференції передбачено проведення пленарного засідання, робота секцій, зустріч з науковцями, відвідування виставок, перегляд повнокупольного фільму.

Секції:

1. Психолого-педагогічні основи розвитку творчої особистості.

2. Розвиток творчої особистості учня старших класів.

3. Розвиток творчої особистості у позашкільній діяльності.

4. Розвиток творчої особистості студента.

Для участі в конференції необхідно до 01 жовтня 2018 року надіслати на електронну адресу Київського коледжу ПВНЗ «Університет сучасних знань» Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. заявки (додаток).       

          Заїзд та реєстрація учасників 02.11.2018 з 9.30 до 10.40. 

Початок роботи конференції – об 11.00.

Адреса: вул. Велика Васильківська, 57/3, Київський планетарій,

м. Київ (станція метро «Олімпійська»).

Додаткова інформація – за тел. (044) 287 37 86.

 minosviti

 minosviti

 minosviti      Pravologo