comintour.net
stroidom-shop.ru
obystroy.com
  • Електронна бібліотека Університету сучасних знань

До Всесвітнього дня книги і авторського права (23 квітня 2018 року) у Товаристві «Знання» України відбувся Всеукраїнський поетичний конкурс «Зерна доброти», спрямований на підтримку обдарованих учнів у галузі «Літературна творчість» та творчої праці педагогів.Мета проведення   конкурсу – утвердження творчої особистості учня, що прагне творити образне слово, яке відображає духовні надбання української та загальнолюдської культури.

       Церемонія вручення нагород відбудеться в Київському планетарії 18 травня 2018 року о 10 год. на літературно-мистецькому святі.

 Голова оргкомітетуВсеукраїнського поетичного конкурсу «Зерна доброти» - Кушерець Василь Іванович, голова правління Товариства «Знання» України, президент Університету сучасних знань, член-кореспондент НАПН України, доктор філософських наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України.

Журі Всеукраїнського поетичного конкурсу «Зерна доброти»

Голова журі: Василашко В.Ф., учений секретар Товариства «Знання» України, віце-президент Університету сучасних знань, член Національної спілки письменників України, лауреат літературної премії ім. Лесі Українки, заслужений журналіст України.                    

Заступник голови журі: Петровська Т.В. – директор Київського коледжу ПВНЗ «Університет сучасних знань», кандидат педагогічних наук, відмінник освіти України, член Національної спілки письменників України, лауреат літературної премії ім. Григорія Косинки.

Члени журі:

Ткаченко А.О., доктор філологічних наук,  професорКиївського національного університету імені Тараса Шевченка, член Національної спілки письменників України, літературознавець.

Кир’ян Н.В. (Уютнова) – член Національної спілки письменників України, член Національної спілки журналістів України, лауреат літературної премії ім. Олени Пчілки.

Довгоп’ят О.М. (Колінченко) – відмінник освіти України, член Національної спілки письменників України, лауреат літературної премії                 ім. Григорія Косинки.

Осташ В.В.(Хоню) – кандидат філологічних наук,доцент Київського національного університету театру, кіно і телебаченняімені І.К.Карпенка-Карого , член Національної спілки письменників України.

Єржаківська Н.О – кандидат філологічних наук, науковий співробітник Інституту літератури, член Національної спілки журналістів України.

Список переможців та  призерів

Всеукраїнського поетичного конкурсу «Зерна доброти»

I місце

1. Доброріз Анна Русланівна, учениця 5 класу Черняхівської загальноосвітньої школи I-IIІ ступенів Кагарлицького району Київської області;

2. Мороков Сергій Ярославович, учень 6 класу Навчально-виховного комплексу «Павлиська загальноосвітня школа I-III ступенів – ліцей імені В.О.Сухомлинського»  Онуфріївського району Кіровоградської області;

3. Купріянчук Марія Гукасівна,вихованка зразкової літературної студії «Мальва» Обухівського районного центру творчості дітей та юнацтваКиївської області;

4. Хелинюк Анастасія Леонідівна,учениця 8 класу Навчально-виховного комплексу «Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5» Обухівської міської ради Київської області;

5. Руденко Інна Вікторівна, вихованка гуртка «Журналіст» Комунального закладу Миронівської районної ради Київської області «Миронівський районний центр дитячої та юнацької творчості»;

6. Злобін Андрій Олександрович, учень 11 класу Горошківського навчально-виховного об’єднання «Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів-дитячий садок»

Тетіївського району Київської області;

7. Ільєнко Марія В’ячеславівна, учениця 11 класу Білоцерківської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів№ 4 Білоцерківської міської ради Київської області.                     

II місце 

1. Боченко Катерина Сергіївна, учениця 5 класуКомунального закладу «Миронівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3» Миронівської районної ради Київської області;

2. Мороз Сергій Віталійович, учень 5 класу Навчально-виховного об'єднання "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 - Центр військово-патріотичного виховання та допризовної підготовки" Обухівської міської ради Київської області;

3. Кучма Ольга Петрівна, учениця 5 класу Богданівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – ДНЗ (ясла-садок)» Яготинського району Київської області;

4.Поплавська Анастасія Андріївна, вихованка Центру позашкільної освіти Броварського навчально-виховного об’єднання Броварської міської ради Київської області;

5. Клименко Дмитро Анатолійович, учень 6 класуСтовп’язького навчально-виховного об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Переяслав-Хмельницького району Київської області;;

6. Поплавська Катерина Сергіївна, учениця 6 класу Броварської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Броварської міської ради Київської області;

7. Зварунчик  Аріна Олександрівна, учениця 6 класу Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 Білоцерківської міської ради Київської області; 

8. Задорожня Єлизавета Вадимівна, учениця 7 класу Ржищівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Ржищівської міської ради Київської області;

9. Хоменко Анастасія Анатоліївна,учениця 7 класу Комунального закладу Миронівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Миронівської  районної ради Київської області;

10. Гурин Марина Миколаївна, учениця 8 класу філії Опорного навчального закладу Гоголівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Броварського району Київської області;

11.Юнчик Сніжана Миколаївна, учениця 9 класу Новогребельського НВК  «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Бородянського району Київської області;

12. Корчемна Ангеліна Станіславівна, учениця 9 класу Феневицького навчально-виховного об’єднання «Загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів – дитячий садок»  Іванківського району Київської області;

13. Буцик Вікторія Миколаївна, учениця 9 класу Мокрецького НВК Калитянської селищної ради Броварського району Київської області;

14. Подосіннікова Вероніка Олександрівна, вихованка гуртка «Рідне слово»  Бучанського центру позашкільної роботи Бучанської міської ради Київської області;

15. Ткаченко Юлія Миколаївна, вихованка Кременчуцької академії «Юний письменник» Полтавської області;       

16. Янкевич Світлана Олегівна, вихованка Кременчуцької академії «Юний письменник» Полтавської області;       

17. Логвинов Вадим Юрійович, учень 10 класуПетропавлівсько- Борщагівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Києво-Святошинського району Київської області;

18. Мельничук Вікторія Юріївна, учениця 11 класу Славутицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Славутицької міської ради Київської області.

III  місце

1. Соколова Надія Ігорівна, вихованка Кременчуцької академії «Юний письменник» Полтавської області;

2. Міскун Єгор Михайлович, вихованець Кременчуцької академії «Юний письменник» Полтавської області;

3. Тинянко Вікторія Максимівна, учениця 7 класу Броварської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Броварської міської ради Київської області;

4. Клименко  Дарина Анатоліївна, учениця 5 класу Стовп’язького навчально-виховного об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Переяслав-Хмельницького району Київської області;

5. Травінська Анастасія Олександрівна, вихованка літературної студії «Ярінь» Вишнівського центру творчості дітей та юнацтва Києво-Святошинської районної державної адміністрації Київської області;

6. Борисенко Віталія Євгеніївна, вихованка Ставищенського районного центру дитячої та юнацької творчості Ставищенської районної ради Київської області;

7. Оваденко Влада Володимирівна, учениця 5 класу Боярського навчально-виховного комплексу «Гімназія – загальноосвітня школа І ступеня» Києво-Святошинської районної державної адміністрації Київської області;

8. Верхова Аріна Віталіївна, учениця 5 класу Навчально-виховного комплексу «Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 з поглибленим вивченням української мови та літератури – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 імені  А.С.Малишка Обухівської міської ради Київської області;

9. Мись Вікторія Юріївна,учениця 5 класу Навчально-виховного комплексу «Гімназія – загальноосвітній навчальний заклад І ступеня міста Обухова імені Володимира Мельника» Київської області;

10. ТропотягаЮлія Андріївна, учениця 5 класу Броварськогонавчально-виховного комплексу Броварської міської ради Київської області;

11.Скуйбіда Андрій Анатолійович, учень 5 класу Броварської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Броварської міської ради Київської області;

12. Левинський Андрій Євгенійович, учень 6 класу Навчально-виховного комплексу «Боярський колегіум – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Києво-Святошинського району Київської області;

13. Угнівенко Софія Андріївна, вихованка Фастівського районного еколого-етнографічного центру, учениця 6 класу Скригалівської загальноосвітньої школи  І-ІІ ступенів філії ОЗНЗ Веприцької загальноосвітньої щколи І-ІІІ ступенів Фастівської районної ради Київської області;

14. Сірик Богдана Миколаївна, учениця 7 класу Стрітівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Кагарлицького району Київської області;

15. Кирилюк Богдан Вікторович, учень 6 класу Горошківського навчально-виховного об’єднання «Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів-дитячий садок» Тетіївського району Київської області;

16.  Загоруйко Ярославна Олегівна, вихованка Васильківського районного центру дитячої та юнацької творчості, учениця 6 класу Глевахівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Васильківського району Київської області;

17. Пастернак Назар Анатолійович, учень 6 класу Циблівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Переяслав-Хмельницького району Київської області;

18. Шеремет Світлана Ігорівна,учениця 7 класу Турівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І – ІІ ступенів – дитячий садок»

Згурівської районної ради Київської області;

19. Гутник Анастасія Юріївна, вихованка зразкової літературної студії «Первоцвіт» Центру творчості дітей та юнацтва «Соняшник» Білоцерківської міської ради Київської області;

20. Кугаєнко Дар’я Іванівна, учениця 8 класу Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 12 міста Покровська Донецької області;

21. Миненко Єлизавета Василівна, учениця 9 класу Великоснітинського закладу загальної середньої освіти I-IIІ ступенівФастівської районної радиКиївської області;     

22. Ключко Марина Олександрівна, учениця 9 класу Ржищівської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів ім. Героя Радянського Союзу Олега Кошового Ржищівської міської ради Київської області;

23. Ждан Ілля Вадимович, учень 11 класу Бориспільського НВК "Гімназія "Перспектива"- загальноосвітня школа І-ІІ ступенів" імені Володимира Мономаха Бориспільської міської ради Київської області;

24. Кононюк Богдан Миколайович, учень 11 класу Красилівського навчально-виховного комплексу "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - агротехнічний ліцей" ім. М.І.Савельєва Ставищенської районної ради Київської області;

25. Тимко Марія Геннадіївна,учениця 11 класу Броварського навчально-виховного комплексу Броварської міської ради Київської області;

26. ЗасунькоОленаОлександрівна, учениця 11 класу Комунального закладу Київської обласної ради «Фастівський ліцей-інтернат»;

27. Коваленко Ілона Олександрівна, учениця І курсу Первомайського коледжу «Університету сучасних знань»Миколаївської області;

28.Васільєва Вікторія Вікторівна, учениця 9 класу Черняхівської загальноосвітньої школи I-IIІ ступенів Кагарлицького району Київської області;  

29. Білюк Юлія Миколаївна, учениця 9 класу Навчально-виховного об'єднання "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 - Центр військово-патріотичного виховання та допризовної підготовки" Обухівської міської ради Київської області.

30. Суприкіна Олександра Дмитрівна, учениця 10 класуБілогородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Києво-Святошинської районної державної адміністрації Київської області.

 minosviti

 minosviti

 minosviti      Pravologo