comintour.net
stroidom-shop.ru
obystroy.com
  • Електронна бібліотека Університету сучасних знань

24-25 квітня 2018 року відбулась Міжнародна конференція «Забезпечення якості юридичної освіти, університетська автономія та академічна свобода в контексті підготовки фахівців для правничої професії ХХІ сторіччя». Організатори:МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ, МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ, ОРГАНІЗАЦІЯ З БЕЗПЕКИ ТА СПІВРОБІТНИЦТВА В ЄВРОПІ та ін.

Виступаючі: особи, відповідальні за формування політики в Україні, лідери правничої професії, представники правничих шкіл України та інших країн, представники організацій громадянського суспільства, міжнародні експерти.

Участь у конференції від Університету сучасних справ брали ректор професор Ведєрніков Ю.А. та завідуючий кафедрою доцент Чурпіта В.В.

Конференція проходила на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Цілі:

  • обговорити автономію закладів вищої освіти у її тісному зв’язку з поліпшенням загальної якості юридичної освіти та доступом до регульованих правничих професій;
  • презентувати методології та інструментарій забезпечення якості юридичної освіти;
  • обговорити сучасні тренди та інновації у сфері юридичної освіти;
  • визначити кращі практики забезпечення якості юридичної освіти та засвоєні уроки;
  • підготувати рекомендації щодо просування реформи юридичної освіти у світлі міжнародних і європейських стандартів та кращих практик.

На сесіях розглянуто:

Сесія 1. Якість юридичної освіти як передумова високої кваліфікації професійних правників.

Сесія 2. Забезпечення якості юридичної освіти.

Сесія 3. Значення незалежного зовнішнього інституційного оцінювання якості юридичної освіти та засвоєні уроки за результатами пілотних оцінювань в Україні.

Сесія 4. Автономія закладів вищої освіти і їхніх шкіл права у контексті підготовки професійних фахівців-правників.

Сесія 5. Внутрішній інструментарій забезпечення якості юридичної освіти.

Сесія 6. Освітня програма і навчальний план як інструменти впровадження інновацій у сфері підготовки висококваліфікованих правників.

Проведення цього заходу стало можливим завдяки підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку(USAID)в рамках програми USAID"Нове правосуддя".

ВЕДЄРНІКОВ Ю.А.

 minosviti

 minosviti

 minosviti      Pravologo