comintour.net
stroidom-shop.ru
obystroy.com
  • Електронна бібліотека Університету сучасних знань

15 – 17 листопада 2018 року у м. Києві у приміщенні Національного центру ділового та культурного співробітництва «Український дім» проходила Міжнародна спеціалізована виставка «Освіта та кар'єра – День студента 2018» та «Освіта за кордоном».

Детальніше...

2 листопада 2018 року на базі Київського планетарію та Університету сучасних знань відбулася Всеукраїнська науково-практична учнівсько-студентська конференція «Розвиток творчої особистості в сучасних умовах».

Детальніше...

2 листопада 2018 року о 14.30 в актовій залі Київського коледжу Університету сучасних знань відбудеться День відкритих дверей для випускників 9-11 класів.

Учні старших класів зустрінуться із адміністрацією університету і коледжу, отримають інформацію про навчальний заклад і спеціальності, зможуть дізнатись про умови вступу і навчання в коледжі та університеті.

У заході також візьмуть участь студенти та викладачі.

Детальніше...

Студентам 2-6-го курсів усіх Вищих навчальних закладів України пропонується прийняти участь у Всеукраїнському конкурсі студентських робіт, що проходить за інформаційної підтримки Міністерства освіти і науки України. Це чудова можливість проявити свої здібності в науковій роботі та розширити власні знання про розвиток країни. Для участі у конкурсі потрібно написати статтю-дослідження на тему: "Перспективи України в умовах економічної глобалізації та переходу країни на шостий технологічний устрій", що може охоплювати маркетинг, управлінську та інші сфери. До конкурсу допускаються натхненні студенти будь-яких напрямків та форм навчання.

Детальніше...

Приватний вищий навчальний заклад «Університет сучасних знань» здійснює мовну підготовку іноземців та осіб без громадянства, які мають повну середню освіту. Слухачі мають змогу вивчати українську, англійську, російську мови, а також готуватися до вступу у вищі навчальні заклади України. За умови успішного виконання навчального плану, випускники одержують відповідне Свідоцтво державного зразка. Слухачам університет забезпечує візову підтримку, надає місця в комфортабельному гуртожитку.

ДЕТАЛЬНІШЕ

 minosviti

 minosviti

 minosviti      Pravologo