comintour.net
stroidom-shop.ru
obystroy.com
  • Електронна бібліотека Університету сучасних знань

ВІДКРИТА ЛЕКЦІЯ

доцента кафедри приватно-правових дисциплін к.ю.н Гринька Павла Олександровича на тему «Актуальні питання реалізації права власності» відбудеться 20 грудня 2018 року о 10.00 в ауд. 225 ПВНЗ «Університет сучасних знань»

Добрі справи робити ніколи не пізно.

6од

Детальніше...

6 грудня 2018 року о 14.30 в актовій залі Київського коледжу Університету сучасних знань відбудеться День відкритих дверей для випускників 9-11 класів.

Абітурієнти – учні старших класів зустрінуться із адміністрацією університету і коледжу, отримають інформацію про навчальний заклад і спеціальності, зможуть дізнатись про умови вступу і навчання в коледжі та університеті.

Детальніше...

День пам'яті жертв голодоморів – щорічний національний пам'ятний день в Україні. Українці пережили три голодомори – 1921-1923, 1932-1933 і голод 1946-1947 років. Голодомор 32-33 років – одна з найтрагічніших подій в житті українського народу, що тривалий час замовчувався.

Детальніше...

Керівництво ПВНЗ «Університет сучасних знань», ВГО Товариство «Знання» України разом з «HEALTHRIGHT ІNTERNATIONAL» та адвокатськими об'єднаннями, громадськими правозахисними організаціями проводять 6 грудня 2018 р. Всеукраїнську науково-практичну конференцію «70 років Декларації прав людини: здобутки та перспективи».

До участі у конференції запрошуються науковці, молоді вчені, магістри, аспіранти,студенти, викладачі, правозахисники та усі зацікавлені особи.

ЗАВАНТАЖИТИ ЗАПРОШЕННЯ

 minosviti

 minosviti

 minosviti      Pravologo