comintour.net
stroidom-shop.ru
obystroy.com
  • Електронна бібліотека Університету сучасних знань

21 лютого 2019 року з нагоди Міжнародного дня рідної мови відбулася творча зустріч із Михайлом Федотовичем Слабошпицьким, відомим діячем культури України, секретарем НСПУ, директором Ліги українських меценатів, співголовою координаційної ради Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика.

Детальніше...

Добрі справи робити ніколи не пізно.

6од

Детальніше...

6 грудня 2018 року о 14.30 в актовій залі Київського коледжу Університету сучасних знань відбудеться День відкритих дверей для випускників 9-11 класів.

Абітурієнти – учні старших класів зустрінуться із адміністрацією університету і коледжу, отримають інформацію про навчальний заклад і спеціальності, зможуть дізнатись про умови вступу і навчання в коледжі та університеті.

Детальніше...

День пам'яті жертв голодоморів – щорічний національний пам'ятний день в Україні. Українці пережили три голодомори – 1921-1923, 1932-1933 і голод 1946-1947 років. Голодомор 32-33 років – одна з найтрагічніших подій в житті українського народу, що тривалий час замовчувався.

Детальніше...

Керівництво ПВНЗ «Університет сучасних знань», ВГО Товариство «Знання» України разом з «HEALTHRIGHT ІNTERNATIONAL» та адвокатськими об'єднаннями, громадськими правозахисними організаціями проводять 6 грудня 2018 р. Всеукраїнську науково-практичну конференцію «70 років Декларації прав людини: здобутки та перспективи».

До участі у конференції запрошуються науковці, молоді вчені, магістри, аспіранти,студенти, викладачі, правозахисники та усі зацікавлені особи.

ЗАВАНТАЖИТИ ЗАПРОШЕННЯ

 minosviti

 minosviti

 minosviti      Pravologo