comintour.net
stroidom-shop.ru

АДМІНІСТРАЦІЯ КОЛЕДЖУ

DKТетяна Василівна Петровська, директор коледжу, кандидат педагогічних наук.

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


 svСвітлана Романівна Швидченко, заступник директора з навчально-виховної роботи.


drbДрабенюк Сергій Володимировичметодист.


Mudrak

При університеті плідно працює Київський коледж ПВНЗ «Університет сучасних знань». Маючи багаторічний досвід діяльності в освітянській сфері, колектив постійно підвищує рівень якості навчально-виховної роботи, що дає змогу надати студентам найсучасніші знання.

Потужна наукова і освітня діяльність має особистісно-орієнтований підхід для розвитку творчої особистості студента. Для цього проводяться навчальні лекції, семінари із залученням різноманітних джерел інформації, гуртки, студії, виставки, круглі столи, творчі зустрічі із видатними представниками української науки, освіти та культури; дослідницька робота у формі проведення конференцій викладацько-студентського складу.
Викладачі і студенти використовують в роботі матеріали електронного, інтерактивного характеру. У такій співпраці студенти мають змогу вийти за межі особистісного досвіду, прилучившись до кращих надбань освіти і науки.

Коледж вносить вагомий внесок у розкриття духовного потенціалу сучасної української молоді, яка зробила національно свідомий вибір 21-го століття.

Мудрак В.І., доцент,
завідувач кафедри філософії
та соціальних дисциплін,
кандидат філософських наук
ПВНЗ «Університет сучасних знань»


ShvetcВ університеті та коледжі є спеціальність «Журналістика».

Професія журналіста досить різноманітна за спеціалізацією. Це – творчі працівники газет, журналів, видавництв, радіо, телебачення, Інтернет-видань, інформаційних підрозділів державних органів, громадських організацій, комерційних підприємств, рекламних агентств.

Основна вимога до журналістів українських видань – це досконале володіння державною мовою, комунікабельність. Особливість журналістської професії полягає в тому, що про будь-яку подію журналіст має повідомити суспільству якомога швидше, стисло і першим.

Журналіст може бути репортером, кореспондентом, спеціальним кореспондентом, редактором газети, журналу, книг, сайтів, рекламної продукції, брати інтерв'ю, писати замітки, статті, оповідання, новели, репортажі, огляди, нариси, рецензії, сценарії, оцінювати рукописи й редагувати їх. Багато журналістів ставали поетами, письменниками, громадськими діячами.

Кожен вид журналістської професії потребує особливих навичок.

Професія журналіста досить цікава, дає можливість зустрічатися з багатьма видатними людьми, побачити світ, бути в центрі подій.

Студенти коледжу беруть активну участь у навчальному процесі з метою якомога швидшого оволодіння фаховими знаннями. Так, перші випускники коледжу уклали під керівництвом викладача «Словничок редакційно-видавничих термінів», інша група вивчила питання виникнення писемності, провела на цю тему прес-конференцію і організувала постійний стенд. Студенти спеціальності «Видавнича справа та редагування» проводять заходи, присвячені дням української мови, беруть участь у художній самодіяльності, виступають із замітками в пресі.

Швець Петро Васильович, старший викладач
Київського коледжу ПВНЗ «Університет сучасних знань»,
член Національної спілки журналістів України


Mursalimova

Знання - те, що здатне підняти людину над іншими.
Д. Аддісон

Сучасні соціально-економічні умови, особливості розвитку держави ставлять нові освітні й виховні завдання, виконання яких має забезпечувати формування компетентної у професійному і культурному відношенні особистість, здатну жити у нашому суспільстві.

Саме з викладачами коледжу знайомиться вчорашній абітурієнт з перших днів перебування у цьому освітньому закладі. Він потрапляє в зовсім нове для нього середовище, де нові товариші, викладачі, нові вимоги, правила та умови життя. Але творча, глибоко продумана адаптивна педагогічна діяльність наших колег дозволяє першокурсникам швидко і цікаво пройти нелегкий шлях соціальної і освітньої адаптації. На своїх заняттях викладачі дають студентам не тільки знання, а й реалізують виховну та розвиваючу мету.

Щоб мати можливість знайти своє місце в житті, сучасний студент повинен володіти певними якостями:

- самостійно та критично мислити;
- уміти бачити та формувати проблему, знаходити шляхи її раціонального вирішення;
- бути здатним генерувати нові ідеї, творчо мислити;
- бути комунікабельним, контактним у різних соціальних групах, уміти працювати в колективі, у різних галузях, різних ситуаціях;
- вміти самостійно працювати над розвитком особистої моральності, інтелекту, культурного рівня.

Треба зазначити, що саме викладачі коледжу найчастіше виступають в ролі організатора всіх видів діяльності студента, як компетентні консультанти і помічники. Наші професійні знання спрямовані не тільки на контроль знань та умінь, а на діагностику їх діяльності та розвитку.

Мурсалімова Тамара Олександрівна, старший викладач

Київського коледжу ПВНЗ «Університет сучасних знань»


mackoПравознавство як багатогалузевий напрям охоплює систему життєдіяльності людини в суспільстві та співпрацю з інституціями держави, у тому числі і будівництво та розвиток як самого суспільства, так і створених для упорядкування життя людини управлінських інститутів країни. Нова Україна, що набула незалежності на зломі століть нині перебуває у нелегкому, проте надзвичайно насиченому історичними подіями, етапі становлення. Боротьба народу від уламків імперії та залишків тоталітарного управління олігархічними кланами, переходу від несвободи, гніту, безправ'я все більше ставить в основу право, де головним є повага до гідності особистості, поваги до життя та здоров'я людини, створення умов для гармонійного розвитку у суспільстві.

Право є домінантом у будівництві та існуванні будь-якої держави. На сучасному етапі існування людство акцентує увагу на верховенстві права, де головним є справедливість і юристи, хто володіє правом є тими жерцями, які мають втілювати в життя справедливість – основу правопорядку та існування сучасного світу. Нині викладання права є однією з головних у діяльності державного будівництва для нової України, що стає на шлях втілення, проголошених ідей та закріплених у Конституції принципів поваги до прав і свобод людини, верховенства права, розвитку демократичних процесів в управлінні держави. Предметно-циклова комісія з правознавства виконує таку місію і вона з кваліфікованими викладачами робить усе можливе, щоб для суспільства надати освічених молодих юристів з коледжу.

Мацко А.С., кандидат юридичних наук,

доцент, адвокат

 minosviti

 minosviti

 minosviti