comintour.net
stroidom-shop.ru
obystroy.com
  • Електронна бібліотека Університету сучасних знань

20190214 1231031У ПВНЗ «Університет сучасних знань» відбулась лекція для викладачів та аспірантів «Поняття методології та її значення в науковому пошуку».

Із лекцією виступив С.І.Голотін, кандидат філософських наук, доцент.

Науковець висвітлив загальне поняття про методологію, принципи і підходи, розкрив функції методології. Лектор вказав на значення наукових знань у сучасному українському суспільстві, які ґрунтуються на фактах, на достовірній інформації. «Задача науки в сучасних умовах озброїти суспільство науковими знаннями – важливим стратегічним ресурсом для позитивного розвитку суспільства», - підкреслив виступаючий.

С.І.Голотін відзначив, що від методологічних засад залежить напрямок, спрямування наукового дослідження та його результат. Тому обрання дієвих методологічних засад важливі для отримання достовірних знань, отримання істини. Глибоке знання методології є основою для успішної наукової діяльності, а особливого значення проблеми методології науки набувають у зв'язку з активним розвитком науки.

Сергій Іванович відзначив, що принцип розвитку надзвичайно важливий, але слід враховувати і принцип взаємозв'язку. Під час лекції піднімались питання про наукові відкриття та радість творчої праці.

 minosviti

 minosviti

 minosviti      Pravologo