comintour.net
stroidom-shop.ru
obystroy.com
  • Електронна бібліотека Університету сучасних знань

У Київському коледжі Університету сучасних знань відбулася зустріч «Мистецтво переможе війну» з відомою журналісткою, шестидесятницею Маргаритою Довгань. Вона презентувала свою нову книжку «Шпитальні нотатки», у якій зібрано понад 270 героїчних історій учасників АТО, що протягом чотирьох років (2015-2018) публікувалися в культурологічному тижневику «Слово Просвіти». Увесь цей час Маргарита Костянтинівна відвідувала воїнів у Київському шпиталі, записувала їхні свідчення, які відображають жахливу історію кривавої війни на сході України, мужність і незламність наших патріотів, які з усіх куточків нашої держави кинулися захищати рідну землю.

zystrichzystrich2zustrich3Книжка вийшла у видавництві «Кліо» в чудовому художньому оформленні Д. Виговського, містить багато світлин Стефанії Довгань та Сергія Борисовського.

Студенти коледжу захоплено слухали розповідь журналістки про героїв видання, а також про історичні події 1960-х, про боротьбу її друзів Василя Стуса, В'ячеслава Чорновола, Ліни Костенко, Івана Драча, Миколи Вінграновського та інших культурних діячів того часу за українські цінності. Маргарита Довгань переконана в тому, що мистецтво, поезія, вся українська культура – незаперечні цінності, якими треба перейнятися, відстоювати їх і які зрештою допоможуть здобути перемогу у війні, побудувати справедливу, заможну і красиву Українську державу.

У заході взяли участь представники Товариства «Знання» України та викладачі коледжу. Велике значення виходу книжки «Шпитальні нотатки» та її важливість у нашому житті підкреслили Василашко Василь Федорович, віце-президент Товариства «Знання» України, учений секретар, заслужений журналіст України, лауреат літературної премії імені Лесі Українки; Петровська Тетяна Василівна, директор Київського коледжу Університету сучасних знань, кандидат педагогічних наук, член Національної спілки письменників України; Кир'ян Надія Володимирівна, член Національної спілки письменників України та Національної спілки журналістів України, лауреат літературної премії імені Олени Пчілки; Швець Петро Васильович, член Національної спілки журналістів України. Кожна сторінка книжки розповідає про героїчні історії воїнів-захисників нашого народу. Творча зустріч із М.К.Довгань сприяла глибшому розумінню, що наш народ має величезну витримку та мужність і обов'язково переможе.

 minosviti

 minosviti

 minosviti      Pravologo