comintour.net
stroidom-shop.ru
obystroy.com
  • Електронна бібліотека Університету сучасних знань

9 листопада 2018 року, у День української писемності та мови, студенти та викладачі Київського коледжу Університету сучасних знань долучилися до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності «Крила України».

dik1dik2dik3Мета написання диктанту – перевірити свої знання з української мови, взяти участь у культурно-масовому заході, відчути єднання навколо мови та сприяти розвитку української мови.

Написання радіодиктанту – символічна подія. Тому у мовному флешмобі взяли участь учні та студенти, науковці, громадські діячі, викладачі та всі бажаючі. Захід відбувся в актовій залі коледжу.

Учасників написання радіодиктанту привітав В.І.Кушерець, голова правління Товариства «Знання» України, президент Університету сучасних знань, адміністрація та викладачі коледжу. Всі виступаючі відзначили важливість заходу та побажали любити і знати рідну мову.

Популярність радіодиктанту зростає з кожним роком. Дуже важливо відчути, що одночасно диктант пишуть у різних куточках нашої мальовничої України та за кордоном. Адже мова – це духовна скарбниця нашого народу. Вона має свою історію. Українська – державна мова нашої країни. Українська мова – одна із найкрасивіших і наймилозвучніших мов світу.

Всеукраїнський радіодиктант національної єдності – традиційна щорічна загальнонаціональна акція, присвячена українській мові.

 minosviti

 minosviti

 minosviti      Pravologo