comintour.net
stroidom-shop.ru
obystroy.com
  • Електронна бібліотека Університету сучасних знань

У Київському коледжі Університету сучасних знань 29 жовтня 2018 року відбулось семінарське заняття з теми «Знання правил дорожнього руху».

Мета заходу – поглиблення знань студентів з правил дорожнього руху, які діють на дорогах України та закріплення знань про правила пішоходів, виховання поваги до оточуючих.

20181022 114904З вітальним словом до присутніх звернулась Т.В.Петровська, директор коледжу, кандидат педагогічних наук, яка наголосила на важливості знань і дотримання головних правил пішоходів, щоб зберегти життя і здоров'я.

Заняття провів В.О.Чернишов, викладач правил дорожнього руху, аспірант ПВНЗ «Університет сучасних знань». Володимир Олександрович багато уваги приділив знанням правил і обов'язкам пішоходів, а також відповідній відповідальністі. Під час семінару лектор пояснив дорожні знаки та розмітки, вказав на те, що учасники дорожнього руху несуть відповідальність відповідно до законодавства.20181022 114951Студенти та викладачі коледжу відзначили, що всі учасники дорожнього руху повинні бути взаємно ввічливими. Кожний учасник дорожнього руху має право розраховувати на те, що й інші учасники дотримуються правил дорожнього руху.

 minosviti

 minosviti

 minosviti      Pravologo