comintour.net
stroidom-shop.ru
obystroy.com
  • Електронна бібліотека Університету сучасних знань

У Київському коледжі Університету сучасних знань відбувся тренінг «Як стати успішним студентом?».

Мета заходу – розвиток компетенцій, необхідних для успішного навчання та початку професійного розвитку, формування всебічно розвиненої особистості.
Провела тренінг Левинська Ірина Борисівна, завідувач підготовчим відділенням Університету сучасних знань, викладач, аспірант кафедри психології та педагогіки Національного університету «Києво-Могилянська академія», фахівець з комунікацій та розвитку професійної компетентності.

20181010 11522020181010 115324Під керівництвом проекту та головного тренеру І.Б.Левинської спільно зі студентами та аспірантами університету у цьому навчальному році відбудуться тренінги: «Вчимося вчитися», «Секрети комунікації та нетворкінгу», «Вирощуємо...відповідальність», «Бачу мету або наполегливість – ключ до успіху», «Як почати кар'єру та досягнути професійних вершин в майбутньому».

Під час проведення тренінгів студенти отримають можливість краще пізнати себе, глибше зрозуміти свою індивідуальність; сформувати уявлення про неповторність кожної людини, усвідомити свою відмінність від інших; розвинути власну пізнавальну та життєву активність; виховати почуття поваги до ближнього і себе.

Бути успішним у житті, навчатись та вдосконалювати свої знання – такі завдання ставлять перед собою сучасні студенти.

 minosviti

 minosviti

 minosviti      Pravologo