comintour.net
stroidom-shop.ru
obystroy.com
  • Електронна бібліотека Університету сучасних знань

7 червня 2018 року в Київському коледжі Університету сучасних знань відбулось семінарське заняття з теми «Дотримання правил дорожнього руху пішоходами як життя та здоров'язберігаюча компетенція» з метою поглибити знання студентів про правила дорожнього руху.

20180607 114833З вітальним словом до учасників семінару звернулась Т.В.Петровська, директор коледжу, кандидат педагогічних наук, яка наголосила на важливості заходу і висловила побажання проявляти культуру поведінки, щоб зберегти здоров'я і життя.

Заняття провів В.О.Чернишов, викладач правил дорожнього руху, аспірант ПВНЗ «Університет сучасних знань». Лектор відзначив, що «до питання вирішення проблеми долучена чимала кількість науковців із різних сфер. Такими науковцями є діячі юридичної, медичної, психологічної, технічної, машинобудівної, педагогічної областей, і навіть історичної, сам факт роботи над проблемою такої кількості науковців уже говорить про серйозність розглядуваного питання. Дійсно, тут проглядається колосальне міжпредметне проникнення однієї області в іншу».

20180607 114846Володимир Олександрович розкрив питання: з історії Правил, передумови виникнення, про актуалізацію Правил в сучасному світі, економіко-психологічні проблеми невиконання Правил, основні порівняння статистичних даних. Багато уваги було приділено розмітці на дорогах і пішохідних переходах, знакам і світлофорам, роботі регулювальників, складним і небезпечним ситуаціям та збереженню життя. Головне, щоб дотримуватись Правил, то потрібно їх знати, бути обережними та уважними. 

Для студентів були продемонстровані слайди із розмітками та знаками дорожнього руху.

Під час семінару студенти проявили зацікавленість даною темою, адже всі учасники дорожнього руху мають дотримуватись Правил. Викладачі Київського коледжу підкреслили, що від знань та дотримань Правил залежить безпека людей.

 minosviti

 minosviti

 minosviti      Pravologo