comintour.net
stroidom-shop.ru
obystroy.com
  • Електронна бібліотека Університету сучасних знань

З лекцією на тему «Скіфське золоте письмо Олександра Македонського» 5 червня 2018 року виступив перед студентами Київського коледжу Університету учасних знань голова правління громадської ради з питань мінеральних ресурсів Товариства «Знання» України, доктор геолого-миінералогічних наук, професор, почесний розвідник надр, автор серії книг із даної теми – Володимир Павлович Пунько.

Лектор розповів про зміст свого науково-публіцистиного роману, який складається із декількох книг, в яких розповідається про походи відомого полководця минулих часів Олександра Македонського, про події наших днів та днів минулих, історичні події та їхній аналіз.

Великий полководець здійснив досить багато походів. Його походи позитивно вплинули на розвиток античної науки і культури. Воював на Істрі, завоював Персію. Подвиги Олександра Македонського розпочалися з моравського краю – Македонії.

Подорожуючи шляхами, які долав із своїм військом полководець, В.П.Пунько описує можливі давні пригоди, зустрічі, які відбувалися майже дві з половиною тисячі років тому та зазначає, що географічний ландшафт місцевостей, де воював та зупинявся Олександр Македонський, майже не змінився, а старовинне свято Мерцішор, свята і традиції збереглися, побутують і сьогодні.

Адміністрація та педагогічні працівники Київського коледжу Університету сучасних знань, працівники бібліотек Голосіївського району – Зоя Антонівна Логвиненко, Людмила Олександрівна Циндровська та громадський діяч, директор галереї творчості інвалідів «Ми духом незламні» Жорж Іванович Шанаєв, відзначили важливість висвітлення піднятої теми.

P80605-114725

P80605-114737

P80605-114829

 minosviti

 minosviti

 minosviti      Pravologo