comintour.net
stroidom-shop.ru
obystroy.com
  • Електронна бібліотека Університету сучасних знань

Обласна настановна конференція учнів – членів Київського обласного територіального відділення Малої академії наук України відбулась 30 жовтня на базі Національного університету біоресурсів і природокористування України.

20171030 111222У конференції взяли участь понад 500 юних дослідників Київщини та їх педагоги, близько 50 науковців провідних вищих навчальних закладів України – партнерів Київського обласного комунального позашкільного навчального закладу «Мала академія наук учнівської молоді».

20171030 111302У ході пленарного засідання конференції з вітальним словом до учасників заходу звернувся Ніколаєнко Станіслав Миколайович, ректор Національного університету біоресурсів і природокористування України, доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент Національної академії педагогічних наук України. Станіслав Миколайович окреслив актуальні напрями партнерства НУБІП України з КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді» щодо розвитку науково-дослідницьких здібностей школярів Київщини.

20171030 123208З побажаннями успішних наукових досліджень та реалізації в галузі науки до учнівської молоді звернувся Сергієнко Володимир Петрович, президент Київського обласного територіального відділення Малої академії наук України, директор Інституту неперервної освіти Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова, доктор педагогічних наук, професор, академік Академії наук вищої освіти України, заслужений працівник освіти України.

20171030 123212Директор КОКПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді» Світлана Анатоліївна Минзар презентувала досягнення юних дослідників Київщини й окреслила пріоритети Київського обласного територіального відділення МАН України. «МАН – це простір можливостей, простір особистісного розвитку і простір успіху», – підкреслила Світлана Анатоліївна.

dsc 1839 0Приємно відзначити, що серед партнерів Малої академії наук учнівської молоді С.А.Минзар назвала Університет сучасних знань та Товариство «Знання» України.

dsc 1842 0Відповідно до програми конференція продовжилась у форматі мотиваційно-навчального практикуму в 12 локаціях за науковими відділеннями МАН: літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства; мовознавства; філософії та суспільствознавства; історії; наук про Землю; технічних наук; комп'ютерних наук; математики; фізики і астрономії; економіки; хімії та біології; екології та аграрних наук.

dsc 1918У заході від Київського коледжу ПВНЗ «Університет сучасних знань» взяла участь Петровська Тетяна Василівна, директор коледжу, кандидат педагогічних наук, член президії Малої академії наук учнівської молоді. Під час роботи у науковому відділенні літературознавство, фольклористика та мистецтвознавство Тетяна Василівна розповіла про коледж і Університет сучасних знань, та про основні вимоги до написання учнівських науково-дослідницьких робіт, які подаються на конкурс у секції літературна творчість.

Діти отримали можливість поспілкуватися з науковцями вищих навчальних закладів України. У ході інтерактивного діалогу в локаціях юні дослідники обговорили питання щодо вибору актуальних тем, методики проведення наукових досліджень, можливостей наукового супроводу та консультування для успішної участі у Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України.

Конференція МАН – потужний стимул для юних дослідників в активізації наукового пошуку, у формуванні світогляду і професійному самовизначенні.

 minosviti

 minosviti

 minosviti      Pravologo