comintour.net
stroidom-shop.ru
obystroy.com

21 лютого 2018 року, у День відкритих дверей Київського коледжу ПВНЗ «Університет сучасних знань» відбулась зустріч учнів, студентів, батьків та викладачів із представниками видавництва «Веселка» – з директором видавництва «Веселка» Олексієм Бондаренком і головним редактором Іриною Бойко.

Детальніше: Зустріч із видавництвом «Веселка»

Запрошуємо на День відкритих дверей!

21 лютого 2018 року о 14 год. в актовій залі Київського коледжу Університету сучасних знань відбудеться День відкритих дверей для випускників 9-11 класів.

Учні старших класів зустрінуться із адміністрацією університету і коледжу, отримають інформацію про навчальний заклад і спеціальності, зможуть дізнатись про умови вступу і навчання в коледжі та університеті.

Детальніше: День відкритих дверей

До Всесвітнього дня книги і авторського права (23 квітня 2018 року) у Товаристві «Знання» України відбудеться Всеукраїнський поетичний конкурс «Зерна доброти», спрямований на підтримку обдарованих учнів у галузі «Літературна творчість» та творчої праці педагогів.

Детальніше: ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ПОЕТИЧНИЙ КОНКУРС «ЗЕРНА ДОБРОТИ»

Шановні випускники!

Проводиться запис випускників 9-11 класів на підготовчі курси терміном навчання – 6 місяців!

Київський коледж Університету сучасних знань оголошує набір слухачів (випускників 9-11 класів) на підготовчі курси для поглибленного вивчення з предметів: українська мова та література, історія України, математика.

Детальніше: Підготовчі курси

6 грудня 2017 року в Університеті сучасних знань Товариства «Знання» України відбулась Всеукраїнська науково-практична студентсько-учнівська конференція «Права людини: історія та сучасність». У роботі конференції взяли участь науковці, викладачі, учнівська і студентська молодь.

Детальніше: Конференція «Права людини: історія та сучасність»

 minosviti

 minosviti

 minosviti      Pravologo