comintour.net
stroidom-shop.ru
obystroy.com
  • Електронна бібліотека Університету сучасних знань

9 листопада 2018 року, у День української писемності та мови, студенти та викладачі Київського коледжу Університету сучасних знань долучилися до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності «Крила України».

Детальніше: Всеукраїнський радіодиктант національної єдності

У Київському коледжі Університету сучасних знань 29 жовтня 2018 року відбулось семінарське заняття з теми «Знання правил дорожнього руху».

Мета заходу – поглиблення знань студентів з правил дорожнього руху, які діють на дорогах України та закріплення знань про правила пішоходів, виховання поваги до оточуючих.

Детальніше: Знання правил дорожнього руху

У м. Києві з 9 по 12 жовтня 2018 року проходила щорічна XV Міжнародна спеціалізована виставка засобів захисту, озброєння, військової та спеціальної техніки, технологій і товарів подвійного використання «Зброя та безпека».

Детальніше: Виставка «Зброя та безпека»

20181005 122753XV Міжнародний театральний фестиваль жіночих монодрам "Марія" проходив з 4 по 9 жовтня в Національному театрі ім. Івана Франка.

Вже стають традиційними для студентів Університету сучасних знань і Київського коледжу УСЗ відвідини кращих вистав провідних київських театрів. Ось і цього разу вони отримали прекрасну нагоду відчути смак прекрасної прози відомої української письменниці Марії Матіос, втіленої на театральному кону.

Детальніше: XV Міжнародний театральний фестиваль "Марія"

У Київському коледжі Університету сучасних знань відбувся тренінг «Як стати успішним студентом?».

Мета заходу – розвиток компетенцій, необхідних для успішного навчання та початку професійного розвитку, формування всебічно розвиненої особистості.
Провела тренінг Левинська Ірина Борисівна, завідувач підготовчим відділенням Університету сучасних знань, викладач, аспірант кафедри психології та педагогіки Національного університету «Києво-Могилянська академія», фахівець з комунікацій та розвитку професійної компетентності.

Детальніше: Тренінг «Як стати успішним студентом?»

 minosviti

 minosviti

 minosviti      Pravologo