comintour.net
stroidom-shop.ru
obystroy.com
  • Електронна бібліотека Університету сучасних знань

7 червня 2018 року в Київському коледжі Університету сучасних знань відбулось семінарське заняття з теми «Дотримання правил дорожнього руху пішоходами як життя та здоров'язберігаюча компетенція» з метою поглибити знання студентів про правила дорожнього руху.

Детальніше: Семінар «Дотримання правил дорожнього руху пішоходами»

З лекцією на тему «Скіфське золоте письмо Олександра Македонського» 5 червня 2018 року виступив перед студентами Київського коледжу Університету учасних знань голова правління громадської ради з питань мінеральних ресурсів Товариства «Знання» України, доктор геолого-миінералогічних наук, професор, почесний розвідник надр, автор серії книг із даної теми – Володимир Павлович Пунько.

Детальніше: Скіфське золоте письмо Олександра Македонського

Міністерство освіти і науки України, в рамках співпраці, спільно зі Спортивною студентською спілкою України, Фондом волонтерів України 12 квітня 2018 року в м. Києві на НСК «Олімпійський» проводили флеш-моб з масових стрибків зі скакалкою серед дівчат для встановлення рекорду. Загальна кількість – понад 1800 учасників.

Детальніше: Здоровий спосіб життя

13 квітня 2018 року в Київському планетарії відбулася Всеукраїнська науково-практична студентсько-учнівська конференція «Українська наука в інформаційних вимірах: актуальні виклики сьогодення».

Детальніше: Конференція «Українська наука в інформаційних вимірах: актуальні виклики сьогодення»

Кожної весни під лісовим покровом відбувається диво - зацвітають ранньоквітучі рослини. Чи може бути щось красивішим за квітку, що розкриває назустріч сонцю свої пелюстки?.. Підсніжник, пролісок, сон-трава, конвалія - яка краса! Та виявляється, що ця краса беззахисна перед людиною: заради скороминучої втіхи люди винищують цілі галявини рідкісних рослин! Весна - це свято відновлення і відродження природи. Але, щоб у природи було майбутнє, необхідно вже від сьогодні про це турбуватися.

Детальніше: Природоохоронна акція «Первоцвіти під охороною»

 minosviti

 minosviti

 minosviti      Pravologo