comintour.net
stroidom-shop.ru
obystroy.com
  • Електронна бібліотека Університету сучасних знань

Шановні випускники!

Проводиться запис випускників 9-11 класів на підготовчі курси терміном навчання – 3 місяці!

Київський коледж Університету сучасних знань оголошує набір слухачів (випускників 9-11 класів) на підготовчі курси для поглибленного вивчення з предметів:
українська мова та література, історія України, математика.

Детальніше: Підготовчі курси

3 вересня 2018 року в Зоряній залі Київського планетарію Товариства «Знання» України відбулося традиційне, розлоге дійство, присвячене Дню знань. До студентів Університету сучасних знань і Київського коледжу УСЗ долучилося нове поповнення.

Детальніше: День знань – свято мудрості!

7 червня 2018 року в Київському коледжі Університету сучасних знань відбулось семінарське заняття з теми «Дотримання правил дорожнього руху пішоходами як життя та здоров'язберігаюча компетенція» з метою поглибити знання студентів про правила дорожнього руху.

Детальніше: Семінар «Дотримання правил дорожнього руху пішоходами»

З лекцією на тему «Скіфське золоте письмо Олександра Македонського» 5 червня 2018 року виступив перед студентами Київського коледжу Університету учасних знань голова правління громадської ради з питань мінеральних ресурсів Товариства «Знання» України, доктор геолого-миінералогічних наук, професор, почесний розвідник надр, автор серії книг із даної теми – Володимир Павлович Пунько.

Детальніше: Скіфське золоте письмо Олександра Македонського

Міністерство освіти і науки України, в рамках співпраці, спільно зі Спортивною студентською спілкою України, Фондом волонтерів України 12 квітня 2018 року в м. Києві на НСК «Олімпійський» проводили флеш-моб з масових стрибків зі скакалкою серед дівчат для встановлення рекорду. Загальна кількість – понад 1800 учасників.

Детальніше: Здоровий спосіб життя

 minosviti

 minosviti

 minosviti      Pravologo