comintour.net
stroidom-shop.ru
obystroy.com
  • Електронна бібліотека Університету сучасних знань

Міністерство освіти і науки України, в рамках співпраці, спільно зі Спортивною студентською спілкою України, Фондом волонтерів України 12 квітня 2018 року в м. Києві на НСК «Олімпійський» проводили флеш-моб з масових стрибків зі скакалкою серед дівчат для встановлення рекорду. Загальна кількість – понад 1800 учасників.

Детальніше: Здоровий спосіб життя

13 квітня 2018 року в Київському планетарії відбулася Всеукраїнська науково-практична студентсько-учнівська конференція «Українська наука в інформаційних вимірах: актуальні виклики сьогодення».

Детальніше: Конференція «Українська наука в інформаційних вимірах: актуальні виклики сьогодення»

Кожної весни під лісовим покровом відбувається диво - зацвітають ранньоквітучі рослини. Чи може бути щось красивішим за квітку, що розкриває назустріч сонцю свої пелюстки?.. Підсніжник, пролісок, сон-трава, конвалія - яка краса! Та виявляється, що ця краса беззахисна перед людиною: заради скороминучої втіхи люди винищують цілі галявини рідкісних рослин! Весна - це свято відновлення і відродження природи. Але, щоб у природи було майбутнє, необхідно вже від сьогодні про це турбуватися.

Детальніше: Природоохоронна акція «Первоцвіти під охороною»

У Київському коледжі ПВНЗ «Університету сучасних знань» 22 березня 2018 року відбулась лекція «Європейські принципи побудови навчального процесу для отримання професійних навичок».

Лекцію провів В.Б.Тиркало, президент ГО «Ліга розвитку науки», з метою ознайомити студентів з новими технологіями отримання знань та професійних навичок.

Детальніше: Європейські принципи побудови навчального процесу для отримання професійних навичок

21 лютого 2018 року, у День відкритих дверей Київського коледжу ПВНЗ «Університет сучасних знань» відбулась зустріч учнів, студентів, батьків та викладачів із представниками видавництва «Веселка» – з директором видавництва «Веселка» Олексієм Бондаренком і головним редактором Іриною Бойко.

Детальніше: Зустріч із видавництвом «Веселка»

 minosviti

 minosviti

 minosviti      Pravologo