comintour.net
stroidom-shop.ru
obystroy.com

6 грудня 2017 року в Університеті сучасних знань Товариства «Знання» України відбулась Всеукраїнська науково-практична студентсько-учнівська конференція «Права людини: історія та сучасність». У роботі конференції взяли участь науковці, викладачі, учнівська і студентська молодь.

Детальніше: Конференція «Права людини: історія та сучасність»

Обласна настановна конференція учнів – членів Київського обласного територіального відділення Малої академії наук України відбулась 30 жовтня на базі Національного університету біоресурсів і природокористування України.

Детальніше: Конференція учнів – членів МАН Київської області

Шановні випускники!

Проводиться запис випускників 9-11 класів на підготовчі курси терміном навчання – 6 місяців!

Київський коледж Університету сучасних знань оголошує набір слухачів (випускників 9-11 класів) на підготовчі курси для поглибленного вивчення з предметів: українська мова та література, історія України, математика.

Детальніше: Підготовчі курси

golovna1

КИЇВСЬКИЙ КОЛЕДЖ

Всеукраїнська науково-практична студентсько-учнівська конференція
«Права людини: історія та сучасність»

ЗАПРОШЕННЯ

6 грудня 2017 року
м. Київ

Детальніше: Всеукраїнська науково-практична студентсько-учнівська конференція «Права людини: історія та...

25 жовтня 2017 року у Березанському міському центрі зайнятості Київської області відбулась зустріч представників Київського коледжу і Університету сучасних знань з учнівською молоддю м. Березані під час проведення щорічного профорієнтаційного заходу – Ярмарку вакансій. На заході були також представники інших вищих навчальних закладів.

Детальніше: Зустрічі на Ярмарку вакансій

 minosviti

 minosviti

 minosviti