comintour.net
stroidom-shop.ru
obystroy.com

29 травня 2019 року Товариство «Знання» України та Університет сучасних знань провели літературно-мистецьке свято за результатами ІІ-го Всеукраїнського поетичного конкурсу «Зерна доброти». Мета проведення Конкурсу – утвердження творчої особистості учня, що прагне творити образне слово, яке відображає духовні надбання української та загальнолюдської культури. Напрями Конкурсу: рідна мова як культурно-духовний феномен талановитого українського народу; літературна творчість і духовність особистості; зв'язок літературної творчості з долею рідного краю. Конкурс проводився серед учнів 5-8 класів, 9-11 класів та студентів віком до 18 років.

Детальніше: Літературно-мистецьке свято «Зерна доброти» в Університеті сучасних знань

26 квітня 2019 року студенти Київського коледжу ПВНЗ «Університет сучасних знань» відвідали меморіальний музей відомого письменника, драматурга, лібретиста Михайла Булгакова (1891 р., Київ — 1940 р. — Москва), щоб доповнити і розширити знання, отримані на лекціях із всесвітньої літератури.

Детальніше: ЕКСКУРСІЯ ДО МУЗЕЮ БУЛГАКОВА

Запрошуємо на День відкритих дверей!

20 березня 2019 року

о 16.00 в актовій залі Київського коледжу Університету сучасних знань

відбудеться День відкритих дверей для випускників 9-11 класів.

Абітурієнти – учні старших класів зустрінуться із адміністрацією університету і коледжу, отримають інформацію про навчальний заклад і спеціальності, зможуть дізнатись про умови вступу і навчання в коледжі та університеті.

На усіх присутніх чекає живе спілкування та консультування викладачами та членами Приймальної комісії; перегляд відеоматеріалів, ознайомлення із рекламною продукцією.

Місце проведення: вул. Велика Васильківська, 57/3, ауд. 313, м. Київ (станція метро «Олімпійська»). Телефон для довідок: 044 2873786.

Ми чекаємо на Вас, наші майбутні студенти!

КИЇВСЬКИЙ КОЛЕДЖ

ПВНЗ "УНІВЕРСИТЕТ СУЧАСНИХ ЗНАНЬ"

ОГОЛОШУЄ НАБІР ВСТУПНИКІВ НА 2019-2020н.р.

ПО ПІДГОТОВЦІ МОЛОДШИХ СПЕЦІАЛІСТІВ

НА БАЗІ9ТА11 КЛАСІВ

ЗА СПЕЦІАЛЬНОСТЯМИ:

20190214 1231031У ПВНЗ «Університет сучасних знань» відбулась лекція для викладачів та аспірантів «Поняття методології та її значення в науковому пошуку».

Із лекцією виступив С.І.Голотін, кандидат філософських наук, доцент.

Науковець висвітлив загальне поняття про методологію, принципи і підходи, розкрив функції методології. Лектор вказав на значення наукових знань у сучасному українському суспільстві, які ґрунтуються на фактах, на достовірній інформації. «Задача науки в сучасних умовах озброїти суспільство науковими знаннями – важливим стратегічним ресурсом для позитивного розвитку суспільства», - підкреслив виступаючий.

Детальніше: Методологія наукового пошуку

bycnffb icon 325x325

 minosviti

194756