comintour.net
stroidom-shop.ru
obystroy.com
  • Електронна бібліотека Університету сучасних знань

У Київському коледжі Університету сучасних знань відбулася зустріч «Мистецтво переможе війну» з відомою журналісткою, шестидесятницею Маргаритою Довгань. Вона презентувала свою нову книжку «Шпитальні нотатки», у якій зібрано понад 270 героїчних історій учасників АТО, що протягом чотирьох років (2015-2018) публікувалися в культурологічному тижневику «Слово Просвіти». Увесь цей час Маргарита Костянтинівна відвідувала воїнів у Київському шпиталі, записувала їхні свідчення, які відображають жахливу історію кривавої війни на сході України, мужність і незламність наших патріотів, які з усіх куточків нашої держави кинулися захищати рідну землю.

Детальніше: Мистецтво переможе війну

9 листопада 2018 року, у День української писемності та мови, студенти та викладачі Київського коледжу Університету сучасних знань долучилися до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності «Крила України».

Детальніше: Всеукраїнський радіодиктант національної єдності

У Київському коледжі Університету сучасних знань 29 жовтня 2018 року відбулось семінарське заняття з теми «Знання правил дорожнього руху».

Мета заходу – поглиблення знань студентів з правил дорожнього руху, які діють на дорогах України та закріплення знань про правила пішоходів, виховання поваги до оточуючих.

Детальніше: Знання правил дорожнього руху

У м. Києві з 9 по 12 жовтня 2018 року проходила щорічна XV Міжнародна спеціалізована виставка засобів захисту, озброєння, військової та спеціальної техніки, технологій і товарів подвійного використання «Зброя та безпека».

Детальніше: Виставка «Зброя та безпека»

20181005 122753XV Міжнародний театральний фестиваль жіночих монодрам "Марія" проходив з 4 по 9 жовтня в Національному театрі ім. Івана Франка.

Вже стають традиційними для студентів Університету сучасних знань і Київського коледжу УСЗ відвідини кращих вистав провідних київських театрів. Ось і цього разу вони отримали прекрасну нагоду відчути смак прекрасної прози відомої української письменниці Марії Матіос, втіленої на театральному кону.

Детальніше: XV Міжнародний театральний фестиваль "Марія"

 minosviti

 minosviti

 minosviti      Pravologo